| Оновлено 11 листопада 2023, 11:32
1890
0

Прометей програв у першому матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

Підопічні Андрія Левченка поступилися румунському клубу «Аркада» з міста Галац 0:3

1890
0
CEV

Сьогодні у Румунії розпочалися ігри групи VI другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів з волейболу серед чоловіків. Український «Прометей» із Дніпра у стартовому поєдинку зустрічався з господарями майданчика командою «Аркада» (Галац).

На жаль, для українських вболівальників, очікуваної боротьби не вийшло. Вже у першій партії румунські волейболісти показали, що вони явно сильніші і без особливих проблем виграли сет 25:15.

І якщо у другій партії українці ще чинили опір 25:21, то у третьому сеті знову була велика перевага місцевого клубу 25:14.

В підсумку 3:0 на користь «Аркади» і шанси «Прометея» на вихід до групового етапу різко скоротилися.

«Прометей» у цьому матчі грав у такому складі: Віталій Щитков (не набрав жодного очка), Ян Єрещенко (9), Денис Велецький (2), Дмитро Шаповал (11), Михайло Станкович (1), Дмитро Терьоменко (5), Горден Брова, Олександр Бойко (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Дмитро Вієцький (6), Дмитро Янчук (0), Іван Кривобок (0), Сергій Євстратов (0).

Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки
Другий кваліфікаційний раунд. Група VI
10 листопада. Галац (Румунія)
«Аркада» (Галац, Румунія) – «Прометей» (Дніпро, Україна)

3:0 (25:15, 25:21, 25:14)

Трохи згодом тут же зіграють ще дві команди «Олімпіакос» (Пірей, Греція) та «Нєфтохімік» (Бургас, Болгарія).

В іншій групі сьогодні теж відбувся один матч, в якому іспанський клуб «Гуагуас» переміг «Будву» з Чорногорії 3:0.

Група V
10 листопада. Земун (Сербія)
«Будва» (Будва, Чорногорія) – «Гуагуас» (Лас Пальмас, Іспанія)

0:3 (17:25, 18:25, 22:25)

Ще в одному матчі цієї групи сьогодні пізніше зіграють сербський «Партизан» і добре знайомий нам «Хіпо Тіроль» з Австрії, у якого «Прометей» виграв на першому етапі.

За умовами турніру до групового етапу пройдуть три команди – переможці груп, а також найкраща з тих, хто посяде у групах друге місце.

У суботу 11 листопада «Прометей» зустрінеться з «Олімпіакосом».

(9)

Таблиця Ла Ліги. Скільки потрібно очок Жироні, щоб вийти до Ліги чемпіонів?
Футбол | 30 квітня 2024, 12:00 8

26–29 квітня відбулися матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24

Переможцем Плюс Ліги другий рік поспіль став Ястшембски Вегель
Волейбол | 28 квітня 2024, 19:36 0

Завершився чемпіонат Польщі з волейболу, в якому 12 місце посів львівський «Барком-Кажани»