Спортінг – Ракув – 2:1. Команда Кочергіна зберегла шанси на ЛК. Відеогляд

«Ракув» програв через вилучення і два пенальті

167
0

Результат зустрічі між «Спортингом» та «Ракувом» було вирішено у самому дебюті. Захисник польської команди Раковіцан на 12-й хвилині отримав червону картку та привіз пенальті, який реалізував Педро Гонсалвеш. На початку другого тайму він же оформив дубль, теж із пенальті.

Віддамо належне «Ракуву», який не дозволив себе розгромити і навіть відіграв один м'яч. Але після цієї поразки у поляків залишилися шанси лише на продовження боротьби у Лізі конференцій. «Ракув» відстає на три очки від «Штурму», програвши австрійцям домашній матч з рахунком 0:1.

Що стосується конкретно Владислава Кочергіна, то він провів на полі 62 хвилини та отримав оцінку 6,4 від Sofascore. Це якраз відповідало рівню гри «Ракува», який набрав загальний середній бал 6,38.

Ліга Європи

4-й тур, група D

«Спортінг» – «Ракув» – 2:1

Голи: Педру Гонсалвеш, 14 (1:0), пенальті, Педру Гонсалвеш, 52, пенальті (2:0), Рундич, 71 (2:1).

Вилучення: Раковіцан, 12 («Ракув»).