Вдалий старт. Україна оформила яскравий камбек та обіграла Угорщину

Команда закинула 5 шайб

17099
5
ФХУ

Збірна України з хокею у рамках турніру Меморіал Шаркозі провела контрольний матч проти збірної Угорщини. Гра стала першою для нового тренера команди Дмитра Христича.

Україна на льоду суперника виграла з рахунком 5:4. Збірна під час зустрічі поступалася 0:2, 2:3 і 3:4, але відігратися зуміла лише наприкінці третього періоду, коли рахунок зрівняв Пересунько. Однак до овертайму справа не дійшла, оскільки вперше в матчі українці вийшли вперед завдяки шайбі Куцевича.

Далі Україна зіграє проти Словенії та Італії.

Контрольний матч

Україна – Угорщина 5:4 (1:2, 2:2, 2:0)

Шайби: 13:02 Варга - 0:1, Немеш - 0:2, 18:01 Ворона (Денискін) - 1:2, 26:11 Б.Горват (менш) - 1:3, 29:09 Мережко (Бородай, Панченко) - 2:3, 33:55 Балаж - 2:4, 37:05 Ворона (Пересунько - більш) - 3:4, 56:40 Пересунько (Мережко, Мазур) - 4:4, 57:52 Куцевич (Ворона) - 5:4

Воротарі: Дяченко - Д.Горват