| Оновлено 09 листопада 2023, 21:00
5745
7

Євробаскет-2025. Збірна України провалила старт кваліфікації

Жіноча збірна України з баскетболу розпочала кваліфікаційний турнір із великої поразки

5745
7
FIBA

Жіноча збірна України у четвер, 9 листопада, зіграла перший матч кваліфікації Євробаскета-2025. Наша команда у Белграді зазнала нищівної поразки від збірної Сербії. Лише в одній чверті підопічні Євгена Мурзіна набрали більш як 10 очок.

З перших хвилин зустрічі сербки показали, хто сьогодні сильніший. Стартову чверть вони виграли 26:8. Власне, результат матчу вже був визначений. У другій та третій чвертях господарки майданчика продовжили домінувати, вигравши їх із солідною перевагою. Лише у завершальній десятихвилинці збірна Сербії дозволила українкам набрати понад десять очок. Останній ігровий відрізок завершився із двоочковою перевагою балканської команди.

FIBA

Збірна України зробила дуже багато втрат. Крім того, підопічні Євгена Мурзіна часто намагалися атакувати з-за триочкової лінії, але робили це вкрай невдало. Звичайно ж, вплинула відсутність лідера команди Аліни Ягупової, яка пропускала матч через травму. Однак це не може бути виправданням відверто провальної гри збірної. Українки поступилися сербкам у всіх компонентах.

FIBA

12 листопада о 18:00 синьо-жовта команда проведе номінально домашній матч проти збірної Португалії у Ризі.

Решту ігор відбору, зокрема проти третього суперника по групі G – команди Північної Македонії – українські баскетболістки проведуть восени 2024 та взимку 2025 року.

Право взяти участь у фінальному турнірі першості континенту отримають переможці кожної з восьми відбірних груп, а також чотири найкращі команди з тих, що посядуть другі місця у своїх квартетах.