19631
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Рахім Стерлінг

Нападнику Рахіму Стерлінгу загрожує дискваліфікація за відео, яке «Челсі» розмістив на своєму акаунті TikTok.

Відео було знято під час перемоги «Челсі» над «Тоттенгемом» із рахунком 4:1 у понеділок. У цьому матчі Стерлінг відіграв 90 хвилин і асистував Ніколасу Джексону, який забив перший гол у другому таймі.

У ролику, опублікованому на офіційному акаунті «Челсі» в TikTok, видно, як у ноги партнеру Стерлінга по команді «синіх» Коулу Палмеру кидають петарду після того, як він забив пенальті в першому таймі.

Після святкування Стерлінг нагинається і кидає петарду в бік трибун. Куди вона приземлилася – невідомо.

Повідомляється, що відеозапис перебуває на розгляді Футбольної асоціації, і за його результатами буде ухвалено рішення про те, яких заходів необхідно вжити щодо гравця збірної Англії.

Минулого року нападник «Тоттенхема» Рішарлісон був визнаний винним у неналежній поведінці після того, як кинув фаєр у натовп під час гри з «Евертоном». Бразилець отримав одноматчеву дискваліфікацію і був оштрафований на 25 000 фунтів стерлінгів. У 2004 році нападник «Лідса» Алан Сміт отримав двоматчеву дискваліфікацію за те, що кинув пластикову пляшку в натовп під час матчу з «Манчестер Юнайтед».

@chelseafc Spot on from Cole! 🤫 #chelsea #cfc #colepalmer ♬ original sound - Chelsea FC