ВІДЕО. Трубін пропустив 3 голи від Реала Сосьєдад за 1-й тайм у ЛЧ. Міг і 5

8 листопада «Бенфіка» грає проти іспанської команди у 4-му турі Лізі чемпіонів

6540
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін

8 листопада проходить матч у 4-му турі Ліги чемпіонів у групі D між командами «Реал Сосьєдад» та «Бенфіка».

Український голкіпер «орлів» Анатолій Трубін вийшов на поле з перших хвилин.

У першому таймі іспанська команда чотири рази вразила ворота португальської. Однак 1 раз гол був не зарахований через гру рукою під час атаки.

❗️ ВІДЕО. Трубін пропустив 3 голи від Реала Сосьєдад за 1-й тайм у ЛЧ. Міг і 5

На 27-й «Реал Сосьєдад» мав шанс забити 4-й з пенальті, проте Браїс Мендес не реалізував 11-метровий.

За перші 45 хвилин у «біло-блакитних» забили Мікель Меріно (6), Мікель Оярсабаль (11), Андер Барренечеа (21).