Оборона «орлів» провалилася на 6-й хвилині гри Ліги чемпіонів

2565
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін

8 листопада в Сан-Себастьяні проходить матч 4-го туру групової стадії Ліги чемпіонів, у якому зустрічаються місцевий «Реал Сосьєдад» і «Бенфіка».

Уже на 6-й хвилині зустрічі господарям поля вдалося пробити голкіпера лісабонців Анатолія Трубіна. Українець виявився не в змозі врятувати свою команду, оскільки в моменті просто потворно зіграла вся команда в обороні - Трубіна, по суті, розстріляли без шансів на порятунок. 1:0.

📺 Відео голу, пропущеного Трубіним на 6-й хвилині

На жаль, на цьому неприємності Трубіна і «Бенфіки» на перших хвилинах матчу не завершилися. На 11-й хвилині Оярсабаль перевагу «Реала Сосьєдад» розвинув. 2:0...