Слобожанська команда провалила другу половину гри

2250
0
БК Прометей

Як вже говорилося неодноразов, «Прометей» цей эвросезон проводить набагато менш впевнено, ніж минулий, тому перемога над «Вулвз» була «титанам» вкрай потрібна. Але, звісно, литовці мали свої плани.

Перша чверть пройшла за переваги «Прометея». Тільки на останніх секундах господарі зуміли зрівняти рахунок, а до того завдяки триочковим Ріда та проходам Агади вдавалося слобожанцям бути попереду.

Схожа ситуація була і в другій чверті. Її навіть вдалося виграти з мінімальною перевагою. На перерву команди пішли за рахунку 40:41 на користь української команди.

А після перерви почалося побиття. Сулаймон і в першій половині був дуже помітним, а в другій розігрався і почав тероризувати оборону «Прометея». З ним нічого зробити не міг ніхто, як наслідок, 30 набраних очок. Підтримував партнера і Мековулу.

А підопічні Гінзбурга знітилися, лідера, який би повів команду вперед, просто не було. Як наслідок, друга половина була програна з рахунком 45:30.

Перспективи виходу з групи стають для «Прометея» дедалі туманнішими. Чекаємо анонсованих рішучих кроків від керівництва?