Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

ITF
| Оновлено 13 листопада 2023, 01:44
8825
0

Фінал Кубка Біллі Джин Кінг. Розклад і результати

З 7 по 12 листопада 2023 року в Севільї відбувся третій розіграш у новому форматі

| Оновлено 13 листопада 2023, 01:44
8825
0
Фінал Кубка Біллі Джин Кінг. Розклад і результати
BJKCup

Фінал Кубка Біллі Джин Кінг відбувся з 7 по 12 листопада на закритих хардових кортах у Севільї (Іспанія).

Участь у змаганнях брали 12 команд:

  • два фіналісти минулого розіграшу (Швейцарія та Австралія)
  • 9 переможців Кваліфікації
  • Польща отримала вайлд-кард

Сіяні: Швейцарія (1), Австралія (2), Іспанія (3) і Франція (4). Вони очолили групи по 3 команди в кожній. Переможець виходив до півфіналу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

РОЗКЛАД

12 листопада

16:00. Італія – Канада – 0:2

11 листопада

11:00. Словенія – Італія – 0:2
17:00. Чехія – Канада – 1:2

10 листопада

11:00. Казахстан – Словенія – 2:1
11:00. Франція – Німеччина – 3:0
17:00. Іспанія – Польща
17:00. Чехія – США – 2:1

9 листопада

11:00. Австралія – Казахстан – 2:1
11:00. Італія – Німеччина – 3:0
17:00. Канада – Польща – 3:0
17:00. Швейцарія – США – 0:3

8 листопада

11:00. Франція – Італія – 1:2
19:00. Іспанія – Канада – 0:3

7 листопада

11:00. Австралія – Словенія – 1:2
17:00. Швейцарія – Чехія – 0:3

ПЛЕЙ-ОФ

Фінал

Італія – Канада – 0:2

Марина Стакушич (Канада) – Мартина Тревисан (Италия) – 7:5, 6:3
Лейла Фернандес (Канада) – Жасмин Паолини (Италия) – 6:2, 6:3

1/2 фіналу

Словенія – Італія – 0:2

Мартіна Тревізан (Італія) – Кайя Юван (Словенія) – 7:6(6), 6:3
Жасмін Паоліні (Італія) – Тамара Зіданшек (Словенія) – 6:2, 4:6, 6:3

Чехія – Канада – 1:2

Барбора Крейчикова (Чехія) – Марина Стакушич (Канада) – 6:2, 6:1
Лейла Фернандес (Канада) – Маркета Вондроушова (Чехія) – 6:2, 2:6, 6:3
Габріела Дабровскі / Лейла Фернандес (Канада) – Барбора Крейчикова / Катерина Синякова (Чехія) – 7:5, 7:6(3)

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група A

Команда Матчі В-П Очки
1 Швейцарія 2 0-2 0
2 Чехія 2 2-0 2
3 США 2 1-1 1

10 листопада

Чехія – США – 2:1

Даніель Коллінс (США) – Катерина Синякова (Чехія) – 6:3, 6:2
Маркета Вондроушова (Чехія) – Софія Кенін (США) – 6:1, 6:1
Барбора Крейчикова / Катерина Синякова (Чехія) – Даніель Коллінс / Тейлор Таунсенд (США) – 6:3, 7:5

9 листопада

Швейцарія – США – 0:3

Даніель Коллінс (США) – Селін Наеф (Швейцарія) – 7:6(4), 6:1
Софія Кенін (США) – Вікторія Голубич (Швейцарія) – 6:3, 6:7(1), 7:5
Слоан Стівенс/ Тейлор Таунсенд (США) – Вікторія Голубич/Симона Вальтерт (Швейцарія) – 6:1, 7:6(3)

7 листопада

Швейцарія – Чехія – 0:3

Лінда Носкова (Чехія) – Селін Наєф (Швейцарія) – 7:6(3), 4:6, 6:4
Марія Боузкова (Чехія) – Вікторія Голубич (Швейцарія) – 6:4, 6:4
Барбора Крейчикова / Катерина Синякова (Чехия) – Віктория Голубич / Жиль Тайхманн (Швейцарія) – 7:6(3), 6:2

Група B

Команда Матчі В-П Очки
1 Австралія 2 1-1 1
2 Словенія* 2 1-1 1
3 Казахстан 2 1-1 1

* збірна Словенії пробилася до півфіналу за додатковими показниками (найкращий у групі відсоток виграних сетів)

10 листопада

Казахстан – Словенія – 2:1

Кайя Юван (Словенія) – Анна Даніліна (Казахстан) – 6:1, 6:0
Юлія Путінцева (Казахстан) – Тамара Зіданшек (Словенія) – 2:6, 6:2, відмова Зіданшек
Анна Даніліна / Жибек Куламбаєва (Казахстан) – Вероніка Ер'явець / Ела Нала Міліч (Словенія) – 2:6, 6:4, 10-7

9 листопада

Австралія – Казахстан – 2:1

Сторм Хантер (Австралія) – Анна Даніліна (Казахстан) – 7:6(2), 6:4
Юлія Путінцева (Казахстан) – Кімберлі Біррелл (Австралія) – 6:0, 7:5
Сторм Хантер / Еллен Перес (Австралія) – Анна Даніліна / Юлія Путінцева (Казахстан) – 6:1, 4:6, 10-5

7 листопада

Австралія – Словенія – 1:2

Кайя Юван (Словенія) – Айла Томлянович (Австралія) – 6:4, 6:1
Тамара Зіданшек (Словенія) – Дар'я Севілл (Австралія) – 6:1, 6:4
Кімберлі Біррелл / Дар'я Севілл (Австралія) – Вероніка Ер'явец / Ела Нала Міліч (Словенія) – 7:5, 6:7(2), 10-5

Група C

Команда Матчі В-П Очки
1 Іспанія 2 1-1 1
2 Канада 2 2-0 2
3 Польша 2 0-2 0

10 листопада

Іспанія – Польща – 2:1

Ребека Масарова (Іспанія) - Катаржина Кава (Польща) – 2:6, 6:3, 6:2
Сара Соррібес Тормо (Іспанія) - Магда Лінетт (Польща) – 7:6(5), 6:3
Катажина Кава / Мартіна Кубка (Польща) – Марина Бассольс / Крістіна Букша (Іспанія) – 6:0, 6:7(7), 10-3

9 ноября

Канада – Польша – 3:0

Марина Стакушич (Канада) – Магдалена Фрех (Польша) – 4:6, 7:5, 6:3
Лейла Фернандес (Канада) – Магда Линетт (Польша) – 6:2, 6:3
Эжени Бушар / Габриэла Дабровски (Канада) – Вероника Фальковская / Катаржина Кава (Польша) – 6:2, 6:3

8 листопада

Іспанія – Канада – 0:3

Марина Стакушич (Канада) – Ребека Масарова (Іспанія) – 6:3, 6:1
Лейла Фернандес (Канада) – Сара Соррібес Тормо (Іспанія) – 7:6(8), 7:6(7)
Габріела Дабровскі / Ежені Бушар (Канада) – Марина Бассольс / Крістіна Букша (Іспанія) – 6:3, 6:2

Група D

Команда Матчі В-П Очки
1 Франція 2 1-1 1
2 Італія 2 2-0 2
3 Німеччина 2 0-2 0

10 листопада

Франція – Німеччина – 3:0

Клара Бюрель (Франція) – Юлія Німейєр (Німеччина) – 6:4, 6:3
Варвара Грачова (Франція) – Тетяна Марія (Німеччина) – 3:0, Марія відмовила
Каролін Гарсія / Крістіна Младенович (Франція) – Юлія Німаєр / Лаура Зігемунд (Німеччина) – 5:7, 6:3, 10-1

9 листопада

Італія – Німеччина – 3:0

Мартіна Тревізан (Італія) – Єва Лис (Німеччина) – 7:6(6), 6:1
Жасмін Паоліні (Італія) – Анна-Лена Фрідзам (Німеччина) – 6:3, 6:2
Елізабетта Коччаретто / Мартіна Тревізан (Італія) – Тетяна Марія / Лаура Зігемунд (Німеччина) – 6:4, 6:7(4), 11-9

8 листопада

Франція – Італія – 1:2

Мартіна Тревізан (Італія) – Алізе Корне (Франція) – 2:6, 6:2, 6:2
Жасмін Паоліні (Італія) – Каролін Гарсія (Франція) – 7:6(6), 5:7, 6:4
Каролін Гарсія / Крістіна Младенович (Франція) – Елізабетта Кочаретто / Мартіна Тревізан (Італія) – 5:7, 6:2, 10-6

Оцініть матеріал
(19)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.