| Оновлено 07 листопада 2023, 18:29
80
0

ISDE-2023. США виграли перший день, домінація Гарсії не допомогла Іспанії

В Аргентині стартувала найстаріша у світі і найпрестижніша позашляхова мотогонка

80
0
fim-isde.com. Данте Оливейра (збірна США)

В аргентинському Сан-Хуані пройшов перший день 97-ї мотогонки International Six Days Enduro, найстаріших у світі та найпрестижніших позашляхових змагань, у яких беруть участь національні команди. Ці змагання також називають Олімпійськими іграми позашляхового мотоспорту.

За підсумками першого дня змагання лідерство захопила збірна США, чиї райдери Данте Олівейра, Коул Мартінес і Тейлор Роберт показали з третього по п'ятий час. Американці стали єдиними, хто за сумою результатів чотирьох спортсменів виїхав із 3 годин та 10 хвилин.

Другими стали райдери із Великобританії та замикає проміжну трійку команда Франції. Попри індивідуальну домінацію чемпіона світу з ендуро 2021 року в класі Е2 Жузепа Гарсії, який виграв п'ять тестів із шести, збірна Іспанії посідає четверте місце, а збірна Італії на чолі з триразовим чемпіоном світу з ендуро Андреа Вероною – п'ята.

У юніорських змаганнях перший день виграла команда Швеції, яка єдина виїхала з 2 годин та 25 хвилин. Скандинави випереджають райдерів із Франції майже на 2.5 хвилини. Третє місце посідає збірна Італії.

У жінок боротьбу за лідерство розгорнули збірні Австралії та США. І цю боротьбу виграли австралійські спортсменки, найкращою серед яких стала зовсім юна, 16-річна Даніель Макдоналд. США відстають майже на три секунди, а третє місце з відставанням більш ніж у 12 хвилин посідає збірна Франції.

International Six Days Enduro 2023, День 1

7 листопада, Аргентина, Сан-Хуан

Світовий трофей:

1. США (Данте Олівейра, Коул Мартінес, Тейлор Роберт, Джонні Джірройр) – 3:09'18.25
2. Великобританія (Джеймі Маккенні, Джед Етчеллс, Нейтан Вотсон, Алекс Сноу) – 3:11'13.45
3. Франція (Теофіль Еспінасс, Лео Ле Кер, Лоїк Ларр'є, Жюльєн Руссалі) – 3:12'01.19