349
0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри 13-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Динамо» повторює особистий антирекорд, вчетверте в історії програвши два матчі поспіль на своєму полі.

Безвиграшна серія киян у домашніх баталіях із «Шахтарем» досягає 7 матчів (=3-4).

Динамівці зазнають 100-ї поразки в чемпіонатах України.

150-й матч у кар'єрі проводить Георгій Бущан (ЧУ – 88, КУ – 7, СК – 1, ЄК – 37, ЗУ – 17).

21-річний Володимир Бражко стає 45-м і одним із наймолодших капітанів «Динамо» у чемпіонатах України. У більш юному віці виводили киян на поле лише Віктор Циганков та Віталій Миколенко.

ФК Шахтар. Володимир Бражко (праворуч)

Матвій Пономаренко стає 6-м футболістом, який зіграв за біло-синіх в УПЛ у 17 років, і першим гравцем 2006 р. н., який виступив за «Динамо» в елітному дивізіоні.

«Шахтар» продовжує свою загальну гольову серію до 40 матчів, а гостьову - до 26.

100-й матч в українській кар'єрі проводить Данило Сікан (ЧУ – 76, КУ – 4, СК – 1, ЄК – 13, ЗУ – 6).

20-й м'яч у лавах вітчизняних команд забиває Олександр Зубков (ЧУ – 15, КУ – 1, ЄК – 2, ЗУ – 2), у тому числі 10-й за «Шахтар» (ЧУ – 7, КУ – 1, ЄК – 2).

«Полісся» та «Кривбас», підписавши мирову, переривають свої 3-матчеві переможні серії.

Підопічні Юрія Калітвінцева вперше ділять очки з гостями в елітному дивізіоні (у 6-й грі).

Особистий антирекорд встановлює «Рух», який обходиться без перемог у рідних стінах 7 матчів поспіль (=6-1).

Ілля Квасниця на 275-й хвилині перериває безгольову домашню серію львів'ян.

М'яч, забитий Ігорем Краснопіром, стає 50-м, пропущеним жовто-чорними в УПЛ.

«Дніпро-1» святкує 3-тю поспіль вікторію на своєму полі (м'ячі 4-0).

Дніпряни не пропускають вдома 299 хвилин поспіль.

Руслан Ротань зазнає 10-ї поразки у 30-му матчі на тренерській посаді в чемпіонатах України.

Безвиграшна серія «Олександрії» досягає 11 матчів (=4-7), безгольова загальна – 403-х хвилин, а гостьова – 313.

«Металіст 1925» здобуває 5-ту вольову перемогу в елітному дивізіоні, у тому числі 2-гу над «Чорноморцем».

Андрій Борячук стає автором 50-го голу харків'ян в УПЛ.

Гостьова безнічийна серія одеситів досягає 12 матчів (+6-6).

«Колос» підписує 30-ту мирову в елітному дивізіоні.

Підопічні Ярослава Вишняка реалізують 9 пенальті поспіль.

Ковалівці забивають 50 м'яч на чужих полях.

Вадим Мілько, який вразив ворота ЛНЗ у 37 років 74 дні, входить до десятки найстарших бомбардирів в історії чемпіонатів України. У більш «поважному» віці забивали в УПЛ лише 8 гравців.

Безвиграшна серія «Миная» досягає 13 матчів (=6-7).

Підопічні Володимира Шарана не можуть вразити ворота суперників загалом 501 хвилину поспіль, а вдома – 288.

Закарпатці проводять 20-й матч без забитих м'ячів на своєму полі.

«Верес» завершує дві програшні серії у поєдинках із «Зорею»: загальну – з 5 матчів та домашню – з 3-х

Переривають рівняни і два безгольові серії у баталіях з луганчанами: загальну – на 521-й хвилині та домашню – на 324-й.

ФК Верес. Андрій Блізніченко

Андрій Блізніченко стає автором 20-го голу «джокерів» червоно-чорних в елітному дивізіоні.

100-й матч у чемпіонатах України проводить Олег Ільїн («Колос»), 50-й – Олег Вишневський («Минай») та Михайло Шестаков («Верес»), 1-й – Ярослав Базаєв («Олександрія»), Іван Демиденко («Минай») та Матвій Пономаренко («Динамо»).

У 4-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Артем Кичак («Оболонь»).

Артем Кичак стає 400-м гравцем, задіяним командами у нинішньому чемпіонаті.

15-й м'яч в УПЛ забиває Олександр Зубков, 5-й – Ілля Квасниця, Сергій Шестаков та Андрій Штогрін, 1-й – Арі Моура (у 8-й грі) та Олександр Яцик (у 9-й).

Ярослав Карабін стає автором 50-го голу «джокерів» у сезоні-2023/24.

4-й пенальті із 5 реалізовує Вадим Мілько.

Втретє з 4-х ударів не забиває з «точки» Руслан Степанюк.

7-му пенальтійську дуель із 41 виграє Олександр Бандура.

25-й сухий матч в УПЛ проводить Дмитро Різник.

5-ту червону картку в кар'єрі заробляє Олександр Скляр, 1-шу – Самсон Ієде (у 12-й грі).

1-й матч в елітному дивізіоні проводять арбітри Назарій Дьордь із Ужгорода та Денис Рєзников із Кам'янського.