Арбітр скасував чотири голи у першому таймі матчу Тоттенгем – Челсі

Команди пішли на перерву за рахунку 1:1

4239
1
Getty Images/Global Images Ukraine. вилучення Ромеро

6 листопада в Лондоні проходить центральний матч 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Тоттенгем» приймає «Челсі».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після першого тайму рахунок у матчі 1:1, на початку зустрічі Деян Кулушевскі вивів «шпор» вперед, а зрівняв рахунок Коул Палмер, реалізувавши пенальті.

Відзначимо, що попри два взяття воріт головний арбітр матчу Майк Олівер скасував ще чотири голи. Спершу гол Сон Хин Міна було скасовано через офсайд, на 21-й хвилині не зарахували гол Рахіма Стерлінга через гру рукою, через 7 хвилин дальнім ударом забив Мойсес Кайседо, але лінійний арбітр зафіксував пасивний офсайд у Ніколаса Джексона, а уже на 37-й хвилині скасували гол самого Джексона, через положення поза грою.

На 33-й хвилині також був вилучений центральний захисник «Тоттенгема» Крістіан Ромеро.