| Оновлено 06 листопада 2023, 21:31
282
0

Визначено чемпіонів Панамериканських ігор 2023 з тенісу

Лаура Пігоссі та Факундо Діас Акоста виграли в одиночному розряді, бразильці та колумбійці – у парах

282
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Лаура Пігоссі

У чилійському Сантьяго завершилися Панамериканські ігри 2023 року, в рамках яких проходив тенісний турнір.

В одиночному розряді у чоловіків переміг аргентинський тенісист Факундо Діас Акоста (АТР №106), який наприкінці серпня був у топ-100 світового рейтингу АТР. У фіналі Діас Акоста у двох сетах обіграв чилійця Томаса Барріоса.

У жінок перемогла бразилійка Лаура Пігоссі (WTA №125), яка наприкінці серпня також дебютувала у топ-100 світового рейтингу WTA. У фінальному матчі вона у двох партіях без проблем обіграла Лурдес Карле з Аргентини.

У парному розряді обидва титули взяли бразильські тенісисти. Густаво Ейде (АТР №202 у парах) та Марсело Демолінер (АТР №75 у парах) у трьох сетах обіграли учасників групового етапу фіналу Кубка Девіса 2023, місцевих тенісистів Алехандро Табіло та Томаса Барріоса.

А Лаура Пігоссі (WTA №275 у парах) у парі з 14-й ракеткою світу в парному розряді Луїзою Стефані здобула перемогу у двох сетах над колумбійками Фернандою Ерасо та Пауліною Перес.

Золоті медалі у міксті виграли Юліана Лісарасо та Ніколас Барр'єнтос з Колумбії, які у фіналі у двох сетах обіграли бразильців Луїзу Стефані та Марсело Демолінера.

Панамериканські ігри 2023, Сантьяго, Чилі, ґрунт, фінали

Одиночний розряд

Чоловіки

Факундо Діас Акоста (Аргентина) – Томас Барріос (Чилі) – 6:3, 7:6 (7:5)

Жінки

Лаура Пігоссі (Бразилія) – Лурдес Карле (Аргентина) – 6:2, 6:3

Парний розряд

Чоловіки

Густаво Ейде/Марсело Демолінер (Бразилія) – Томас Барріос/Алехандро Табіло (Чилі) – 6:1, 2:6, 10:7

Жінки

Лаура Пігоссі/Луїза Стефані (Бразилія) – Фернанда Ерасо/Пауліна Перес (Колумбія) – 7:5, 6:3

Мікст

Юліана Лісарасо/Ніколас Барр'єнтос (Колумбія) – Луїза Стефані/Марсело Демолінер (Бразилія) – 6:3, 6:4

(1)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву