Віце-капітан Металіста 1925: «Едмар попрощався перед матчем з Чорноморцем»

Ярослав Мартинюк розповів про перемогу та відхід тренера

1773
0
ФК Металіст 1925. Ярослав Мартинюк

В 13 турі чемпіонату УПЛ футболісти «Металіста 1925» здобули вольову перемогу над «Чорноморцем» - 2:1.

В розмові з кореспондентом Sport.ua віце-капітан харків'ян Ярослав Мартинюк розповів, що допомогло його одноклубникам взяти гору, а також оцінив відхід з команди тренера Едмара:

Вважаю, що ми заслужили на ці три очки й дуже задоволені, що перервали серію невдач, бо останнім часом нас переслідувало якесь невезіння.

– «Металісту 1925» вдалося досягти зламу в другому таймі, коли одесити залишилися в меншості.
На мій погляд, ми диктували умови й коли грали в рівних складах. Про це свідчить статистика. Хоча не виключено, що вилучення Ієде пішло нам на користь. Важливо, що «Металіст 1925» провів поєдинок у гостроатакуючому стилі, завдав 20 ударів по воротах одеситів, тоді, як суперник - лише 11, значно переважав і за кількістю небезпечних атак. Та й забиті голи Андрієм Борячуком та Арі Моурою були з розряду трудових.

– В офіційному протоколі вказано, що діями «Металіста 1925» керував Едмар.
Ні, він ще на передматчевому тренуванні попрощався з командою.