Моуріньйо після суперкамбеку: «Мені шкода Лечче, це була божевільна гра»

Португалець похвалив суперника, який зазнав прикрої поразки

1647
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жозе Моуріньйо

Головний тренер «Роми» Жозе Моуріньйо був дуже емоційний після матчу з «Лечче» (2:1).

«Ми закінчували гру з п'ятьма нападниками та з Белотті, який грав правого захисника. Хлопці діяли екстраординарно, уболівальники були неймовірні, тому що зазвичай команда, яка програє вдома на останній хвилині, не завжди може розраховувати на таку пристрасну підтримку. Мені шкода «Лечче», бо наш суперник провів чудовий матч.

Я знаю Ромелу краще, ніж будь-хто інший. Лукаку дуже чутлива людина, і коли він не забиває з пенальті, це поранить його до кінця матчу. Тому переможний гол на останній хвилині – це найкраще, що можливо, оскільки це дозволить Ромелу поспати сьогодні ввечері і потім прокинутися з посмішкою.

Це була божевільна гра», – сказав Жозе Моуріньйо в ефірі DAZN.

Нагадаємо, що до 90-ї хвилини «Рома» програвала в матчі з «Лечче», але встигла забити два голи. Переможний м'яч на рахунку Ромелу Лукаку, який на початку гри не реалізував пенальті.