| Оновлено 05 листопада 2023, 06:19
312
0

Сачко та Марченко виграли стартові матчі відбору до турніру АТР 250 у Софії

Віталій у трьох сетах впорався з Алтугом Челікбілеком, а Ілля виграв у Лоренцо Джустіно

312
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Сачко

Українські тенісисти Віталій Сачко (АТР 167) та Ілля Марченко (АТР 210) успішно стартували у кваліфікації турніру АТР 250 у Софії (Болгарія), який проводиться на хардових покриттях у приміщенні.

Віталій у 1-му раунді відбору у трьох сетах обіграв Алтуга Челікбілека (Туреччина, ATP 291). У 2-й партії на тай-брейку Сачко пішов із матчболу на прийомі, а потім у 3-й партії розгромив суперника 6:1.

У фінал кваліфікації Віталій зіграє проти Нермана Фатича (Боснія та Герцеговина, ATP 226).

Ілля у 1-му раунді відбору виграв у Лоренцо Джустіно (Італія, ATP 274) у трьох сетах. Далі він зустрінеться з Теренсом Атманом (Франція, ATP 137).

АТР 250 Софія. Хард у приміщенні. Кваліфікація

Віталій Сачко (Україна) – Алтуг Челікбілек (Туреччина) – 2:6, 7:6 (8:6), 6:1

Ілля Марченко (Україна) – Лоренцо Джустіно – 7:6 (7:0), 6:7 (5:7), 6:3

(1)

«Всі готові воювати». Стаховський прокоментував закон про мобілізацію
Війна | 04 травня 2024, 15:42 23

Колишній тенісист вважає, що рівень моральної якості певних структур повинен змінитися

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!