На чемпіонаті чотирьох континентів розіграно нагороди на дистанції 500 метрів

176
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Стівен Дюбуа

На чемпіонаті чотирьох континентів 2024 року з шорт-треку, що проходить у канадському Лавалі, визначилися переможці та призери на дистанції 500 метрів.

У жінок другий чемпіонський титул за день виграла Крістен Сантос-Грісволд, яка не залишила шансів суперницям. Другою стала південнокорейська спортсменка Пак Джі Он, для якої це є перша медаль чемпіонатів чотирьох континентів. Третьою фінішувала ще одна шорт-трекістка зі США Джулія Летай, але італійський рефері Алессандро Маурі покарав її сумнівним пенальті за блокування рукою канадки Флоранс Брюнель. Але в тому ж епізоді перед тим сама Брюнель, очевидно, блокувала Летай. Після цього пенальті бронзова медаль перейшла ще одній спортсменці з Південної Кореї Сім Сук Хі.

У чоловічих змаганнях Стівен Дюбуа вдало захистив свій чемпіонський титул. На фініші його спробував атакувати ще один канадець Жордан П'єр-Жіль, але без успіху. А третє місце посів американський спортсмен Ендрю Хео, який рік тому став на короткій дистанції другим.