Політехніка-Галичина завдала Кривбасу чергової поразки

Відбувся перший матч ігрового дня дніпровського баблу

180
0
ФБУ.

Львівська «Політехніка-Галичина» здобула перемогу над «Кривбасом» з рахунком 88:68 в рамках дніпровського баблу регулярного чемпіонату Суперліги.

«Кривбас» на рівних тримався з суперником 12 хвилин, після чого «Політехніка-Галичина» оформила двозначну перевагу, в третій чверті повела +20, довівши гру до перемоги.

«Кривбас» програв уже восьмий матч в сезоні, тоді як «Політехніка-Галичина» виграла третій з семи матчів.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Кривбас — Політехніка-Галичина 68:88 (15:16, 20:29, 15:23, 18:20)

Кривбас: Гуля 2 + 5 підбирань, Мартинов 6, Бречка 3, Бондаренко 10, Тищенко 20 + 11 підбирань – старт; Бібіков 19 + 5 підбирань + 4 передачі, Мельник 5 + 5 підбирань, Кундик 2, Сєргєйчик 1, Железняк 0, Гладун 0

Політехніка-Галичина: Нельсон 31 + 9 передач + 7 перехоплень, Квентін Дешон 8 + 11 підбирань, Ходов 16, Крамар 2, Сафонов 19 + 10 підбирань – старт; Качанов 5, Станішевський 5 + 7 підбирань, Бачурін 2, Бартоломеєв 0, Бречко 0

(3)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!