Пегула вийшла у півфінал WTA Finals 2023 з рахунком 3:0, обігравши Саккарі

Джессіка виграла у Марії у двох сетах

3382
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Джессіка Пегула і Марія Саккарі

Американська тенісистка Джессіка Пегула (WTA 5) виграла 3-й матч на Підсумковому турнірі WTA 2023.

У 3-му турі групи «Бакалар» американка у двох сетах обіграла Марію Саккарі (Греція, WTA 9) за 1 годину та 19 хвилин.

WTA Finals 2023. Хард

Група Бакалар. 3-й тур

Джессіка Пегула (США) – Марія Саккарі (Греція) – 6:3, 6:2

Це була 10-та зустріч тенісисток. Рахунок став рівним, 5:5.

Пегула виграла всі 3 тури у групі «Бакалар» і вийшла у півфінал WTA Finals 2023 із квартету з першого місця. Крім Саккарі, Джессіка також виграла у Аріни Соболенко та Єлени Рибакіної.

Ще одна півфіналістка із групи «Бакалар» визначиться у матчі Аріна Соболенко – Єлена Рибакіна.

Марія Саккарі програла усі 3 поєдинки на груповому етапі.

Цікаво, що Пегула жодного разу не програла у 2023 році після того, як вигравала перший сет. Рахунок 50:0.