| Оновлено 02 листопада 2023, 21:30
1080
2

Подоляни теж не змогли пройти до 1/16 фіналу Кубку ЄКВ

Вигравши повторний матч у бельгійського «Декоспана» 3:0, українці програли у золотому сеті 14:16

1080
2
CEV

Після поразки житомирського «Житичі-Полісся» у двоматчевому протистоянні з «Войводіною» в 1/32 фіналу Кубку ЄКВ серед чоловіків наші надії були пов'язані у цьому турнірі зі срібним призером попереднього чемпіонату України «Епіцентром-Подоляни» з Городка Хмельницької області. Незважаючи на те, що в першому матчі українці програли в гостях 1:3, в повторній грі, яка проходила в польському місті Блоне, цілком можна було досягти позитивного результату.

Подоляни зробили половину своєї справи. У другому матчі вони дуже впевнено перемогли гостей у трьох партіях 25:19, 25:14 та 25:22. Більше того, українці добре розпочали «золотий» сет, ведучи у рахунку 5:1, 7:4. Однак потім бельгійська команда стала скорочувати відставання, вирівняла становище, а наприкінці вирвала перемогу 16:14.

На жаль, але й другого представника України у Кубку ЄКВ ми втратили на стадії 1/32 фіналу.

«Епіцентр-Подоляни» у цій грі виступав у такому складі: Гійс Йорна (набрав 12 очок), Артем Смоляр (8), Еемі Тервапортті (5), Євген Кісілюк (13), Олександр Коваль (8), Міхал Фінгер (16), Денис Фомін, Андрій Жуков (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили Володимир Остапенко (0), Владислав Діденко (0), Володимир Сидоренко (8).

Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки
1/32 фіналу. Другий матч. Блоне (Польща)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область, Україна) – «Декоспан» (Менен, Бельгія)

Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії