26 листопада жіноча збірна України розпочне підготовку до гри з Польщею
Володимир П'ятенко розраховує на підсилення складу

Як стало відомо Sport.ua виконувач обов'язків головного тренера жіночої збірної України Володимир Пятенко розраховує на підсилення в складі перед заключними матчами Ліги націй з полячками (1 грудня) та сербками (5 грудня). Керманич сподівається, що встигнуть відновитися після травм ті футболістки, які не були задіяні в недавніх поєдинках з грекинями.
За інформацією нашого джерела підготовку до матчу з футболістками Польщі українки розпочнуть 26 листопада.
Поки що підопічні Володимира Пятенка посідають третє місце в своїй групі, набравши три очки і випереджаючи грекинь за додатковими показниками.
Нагадаємо, що 31 жовтня матчем із Грецією жіноча збірна України продовжила боротьбу в груповому раунді першого в історії розіграшу Ліги націй.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Ось чому Олександр був таким натхненим


ПСЖ – Астон Вілла, Арсенал – Реал, Барселона – Боруссія Д, Баварія – Інтер


