Київ-Баскет завдав поразки Будівельнику в Луцьку

Команди визначили найсильнішого у столичному дербі

313
0
ФБУ

1 листопада в заключному матчі другого ігрового дня бабла Суперліги в Луцьку на паркеті зійшлися київські команди «Київ-Баскет» і «Будівельник».

Фінальна сирена сповістила про перемогу «Київ-Баскета» з мінімальною перевагою в рахунку – 69:68.

«Будівельник» провально провів першу чверть зустрічі, після чого у двох наступних чвертях матчу наздоганяв земляків. Результат зустрічі вирішився в заключній частині гри, яка залишилася за баскетболістами «Київ-Баскета».

У таблиці Суперліги «Київ-Баскет» посідає 6-те місце, маючи 4 перемоги за трьох поразок. У «Будівельника» 2-га позиція – 5 перемог, 2 поразки.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ-Баскет – Будівельник – 69:68 (26:13, 12:20, 13:18, 18:17)

Київ-Баскет: Байнум 25 + 5 підбирань, Кінгсбі 22 – 3 втрати, Хаймон 7 – 4 втрати, Заплотинський 5 + 13 підбирань, Ожегов 0 – старт, Юрченко 4, Когут 4, Іванов 2, Фреш-Стаханов 0, Стародуб 0.

Будівельник: Сандул 19 + 13 підбирань, Конєв 15 + 6 підбирань + 4 передачі – 4 втрати, Буренко 15 + 5 передач, Зайцев 7, Кольченко 0 + 4 передачі – старт, Кошеватський 6 – 4 втрати, Нікітін 3 + 5 підбирань + 4 передачі, Кабанов 3.