Вдалась лише перша чверть. Прометей поступився Парижу

В п'ятому турі Єврокубка слобожанська команда програла лідеру

1980
3
БК Прометей

«Прометей» перед матчем знаходився в середині таблиці з двома перемогами та двома поразками і збирався сьогодні вперше завдати поразки «Парижу», який очолював групу А.

Перша чверть вселила надію, що так і буде. «Титани» рвонули вперед, по-спортивному агресивно та нахабно діяли попереду і здобули перемогу 22:17.

А от в інших чвертях слобожанці стабільно набирали 19 очок. Але стримати Шортса та Гіфі їм не вдавалося, особливо першого. Крім того, тіньовим лідером став гостей став Кратцер, який за гру набрав 12 очок та 11 підбирань.

«Прометей» протидіяв атакам гостей фрагментарно та не надто організовано, проводячи свої атаки набагато рідше. Не пішла гра ні в Балвіна, ні в Сидорова. Тому активність гостей була справедливо винагороджена, їм до 100 очок не вистачило зовсім трохи.

79:96 – наступна гра слобожанців буде проти БК «Вулвз» 8 листопада.