ВІДЕО. Кубок Іспанії. Жирона вирвала перемогу завдяки асисту Довбика

Команда Мічела мінімально обіграла «Сан-Роке»

10802
13
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

У «Жирони», за яку виступають українці Артем Довбик і Віктор Циганков, виникли серйозні проблеми в 1/64 фіналу Кубка Іспанії зі скромним «Сан-Роке», що посідає передостаннє місце в четвертому дивізіоні іспанського футболу.

Циганков вийшов в основі «Жирони», і був замінений на 75-й хвилині саме на Довбика. У підопічних Мічела виникли великі проблеми зі скромним суперником, і «Сан-Роке» був дуже близький до того, щоб перевести матч в овертайм.

Однак на восьмій доданій до другого тайму хвилині «Жирона» таки вирвала перемогу 2:1 завдяки сольному проходу Савіо з центру поля, гольовий пас на нього віддав Довбик.