Стала відома перша півфіналістка на Підсумковому турнірі WTA 2023

Джессіка Пегула виграла стартові два тури у групі «Бакалар»

Getty Images/Global Images Ukraine. Джессіка Пегула

5-та ракетка світу Джессіка Пегула стала першою тенісисткою, яка вийшла до півфіналу Підсумкового турніру WTA 2023.

Американка виграла стартові два тури у групі «Бакалар». Спочатку Джессіка закрила Єлену Рибакіну, а потім здолала Аріну Соболенко.

Враховуючи той факт, що Рибакіна виграла у Марії Саккарі у 2-му турі, Джессіку за очками (у якої їх 2) може наздогнати хтось із двох учасниць: Рибакіна чи Соболенко. У Єлени та Аріни по 1-й перемозі (по 1 набраному очку). Саме вони і зіграють між собою в останньому 3-му турі.

Оскільки до півфіналу з квартету вийдуть 2 тенісистки, Пегула за будь-яких розкладів гарантувала собі місце у плей-оф.

У 3-му турі групового етапу Джессіка зіграє проти Марії Саккарі, яка вже втратила шанси на вихід у півфінал через дві поразки: Рибакіній та Соболенко.

Турнірна таблиця групи Бакалар після 2-х турів

(69)

Костюк з нового тижня дебютує в топ-20 світового рейтингу
Теніс | 02 травня 2024, 18:53 2

Марта невдало виступила в Мадриді, але конкурентки в рейтингу були не набагато кращими

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів