0
ФК Кривбас

Найважливіші цифри 12-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Кривбас» завдає 30-го розгрому суперникам у чемпіонатах України.

Криворіжці, які здобули 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 7-1), святкують 20-ту вікторію в УПЛ під керівництвом Юрія Вернидуба.

Денис Кузик стає автором 50-го голу біло-червоно-чорних в елітному дивізіоні за Юрія Вернидуба.

Після п'яти перемог поспіль першої поразки в УПЛ на посаді головного тренера «Дніпра-1» зазнає Юрій Максимов.

«Динамо», яке вперше цього сезону поділило очки з суперниками, підписує 20-ту мирову з Мірчею Луческу (ЧУ - 14, КУ - 1, ЄК - 5).

Кияни встановлюють новий особистий рекорд, забиваючи на чужих полях 29 матчів поспіль.

Валерій Лучкевич перериває дві безгольові серії «Колоса»: на 434-й хвилині – «рекордну» домашню та на 418-й – у поєдинках із «Динамо».

На 410-й хвилині завершується суха серія ковалівців, які лише 8 хвилин не дотягують до клубного досягнення.

Підопічні Ярослава Вишняка повторюють особистий рекорд, зробивши 3-тю нічию поспіль у рідних стінах.

«Полісся», яке відсвяткувало 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 7-2), стає автором 30-ї перемоги гостей у сезоні-2023/24.

Суха гостьова серія житомирян досягає 347 хвилин, а безгольова домашня луганчан – 356.

Валерій Кривенцов проводить 30-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України (+9=5-16, 29-43).

«Рух» підписує 4-ту мирову поспіль з «Олександрією», у тому числі 3-тю поспіль на своєму полі з одним і тим же рахунком – 0:0.

Підопічні Віталія Пономарьова оновлюють два особисті домашні рекорди, продовживши безпрограшну серію до 13 ігор (+4=9), а нічийну - до 5.

«Олександрія» робить 100-ту нічию в елітному дивізіоні, зокрема 40-ву з рахунком 0:0.

Безвиграшна серія чорно-жовто-зелених досягає 10 матчів (=4-6), а безгольова - 313 хвилин.

«Рух» вдома не забиває «Олександрії» 306 хвилин поспіль, а «Олександрія» в гостях у «Руха» – 345.

«Ворскла» перериває 3-матчеву домашню програшну серію, а «Металіст 1925» – загальну.

ФК Ворскла

М'яч, забитий Мар'яном Фариною, виявляється 950-м, пропущеним полтавцями в УПЛ.

Завершується домашня безнічийна серія біло-зелених, яка склала 12 матчів (+7-5). Останню мирову у рідних стінах «Ворскла» підписала 18 березня 2023 року – 0:0 з… «Металістом 1925».

Едмар проводить 350-й поєдинок у чемпіонатах України як гравець і тренер (316 + 34).

Андрій Ременяк стає другим футболістом харків'ян після Артема Габелка, який зіграв 50 матчів в УПЛ.

ЛНЗ здобуває першу велику перемогу на своєму полі (у 7-й грі), а «Оболонь» зазнає першої великої поразки в елітному дивізіоні.

70-й матч у чемпіонатах України проводить Олег Дулуб, який відзначив ювілей 20-ю вікторією.

Максим Ковальов на 298-й хвилині перериває безгольову серію черкащан.

«Минай» та «Верес» втретє поспіль розходяться миром.

Загальна безвиграшна серія «Миная» досягає 12 матчів (=5-7), а гостьова «Вереса» – 13 (=4-9).

Закарпатці обходяться без голів 411 хвилин поспіль, а рівняни на чужих полях – 326.

Підопічні Володимира Шарана проводять 10-й сухий матч у рідних стінах.

150-й матч у чемпіонатах України проводить Дмитро Немчанінов («Минай»), 100-й – Микола Шапаренко («Динамо»).

У 5-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Андрій Тотовицький («Колос»).

5-й м'яч в УПЛ забивають Максим Ковальов та Олександр Тимчик, 1-й - Мар'ян Фарина (у 8-й грі), Олексій Сидоров (у 10-й) та Денис Кузик (у 38-й).

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Віктор Корнієнко («Ворскла»), у 2-й – Максим Ковальов (ЛНЗ).

2-й дубль в українських чемпіонатах робить Олег Кожушко.

1-шу пенальтійську дуель із 6 виграє Андрій Кліщук.

15-й сухий матч в УПЛ проводять Богдан Когут та Андрій Кліщук.

1-шу червону картку у кар'єрі заробляють Владислав Ванат (у 52-й грі) та Владислав Шарай (у 54-й).

80-й матч в елітному дивізіоні проводить арбітр із Київської області Микола Балакін.