ТЕН ХАГ: «Манчестер Юнайтед був убитий другим пропущеним голом»

Нідерландець вважає, що до того команда працювала ідеально

674
1

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг дав коментар після поразки від «Манчестер Сіті» (0:3).

«У першому таймі план на гру було виконано ідеально. Тільки пенальті змінив перебіг матчу. Перший тайм ми провели дуже добре. Ми дуже добре захищалися, закриваючи простір, виходили у пресинг, утримували «Сіті» подалі від наших воріт. Андре Онана зробив один великий сейв, більше вони майже нічого не створили. У нас було дві чи три чудові можливості, але ми не отримали з них користь.

Ми припустилися помилки при другому голі і не змогли швидко відновитися. «Манчестер Юнайтед» втратив структуру і був убитий цим голом, але перший тайм був таким ідеальним, оскільки ми так добре захищалися», – наводить слова Еріка тен Хага офіційний сайт «Манчестер Юнайтед».

«Червоні дияволи» через цю поразку встановили клубний антирекорд часів АПЛ.