| Оновлено 29 жовтня 2023, 21:16
1964
0

Барком зазнав другої поразки у польській Плюс Лізі

На умовно своєму майданчику у місті Велюнь львів'яни поступилися команді «Трефл» із Гданська 0:3

1964
0
plusliga.pl

Сьогодні український волейбольний клуб «Барком-Кажани» провів свій третій матч нового сезону чемпіонату Польщі у Плюс Лізі. Після двох виїзних поєдинків підопічні Угіса Крастіньша вперше приймали суперників у невеликій спортивній залі міста Велюнь. Це була команда «Трефл» із Ґданська, яка за підсумками минулого чемпіонату посіла високе 6 місце.

У попередньому сезоні львівські волейболісти двічі поступилися «Трефлу» 0:3 та 2:3. На жаль, і цього разу наша команда програла, хоча треба зазначити, що в кожному сеті українці боролися до останнього розіграшу м'яча. Два перші сети завершилися з однаковим рахунком 22:25, а третя партія – 20:25.

Склад «Баркома-Кажани» у цій грі був таким: Мойзе Гуйє (набрав 3 очки), Денніс Петровс (3), Лучано Палонськи (11), Владислав Щуров (7), Василь Тупчий (12), Ілля Ковальов (11), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0), Олексій Головень (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
3 тур. 29 жовтня. Велюнь (Польща)
«Барком-Кожани» (Львів, Україна) – «Трефл» (Гданськ, Україна)

0:3 (22:25, 22:25, 20:25)

Після 3 турів у «Баркома» залишилося 2 очки (1 перемога та 2 поразки) і наразі львів'яни посідають 11 місце серед 16 учасників. В четвертому турі 4 листопада підопічні Угіса Крастіньша зіграють у Варшаві проти місцевого клубу «Проджект».

(17)

Гол і асист Довбика, шедевр від Порту. Жирона знову здолала Барселону
Футбол | 04 травня 2024, 21:31 78

Команда Мічела достроково виборола путівку до Ліги чемпіонів

Олег Плотницький у складі Перуджі вперше став чемпіоном Італії
Волейбол | 28 квітня 2024, 22:55 0

Для перемоги у фінальній серії над «Вєро Воллей» з Монци команді вистачило чотирьох матчів