Ремейк фіналу минулого сезону. Прометей здолав ризький ВЕФ

Українська команда перемогла з рахунком 70:66

1364
0
БК Прометей.

Сьогодні, 29 жовтня відбувся центральний поєдинок у Латвійсько-Естонській лізі, зустрілися два тогорічні фіналісти турніру – «Прометей» і «ВЕФ».

У дебюті поєдинку «титани» поставили суперника у вкрай непросте становище. Стартову чверть без жодного перебільшення можна було назвати чвертю Маркуса Кіна: 5 поспіль влучань з-за периметра і 18 очок загалом. «Прометей» постійно вів у рахунку та заслужено залишив десятихвилинку за собою – 28:19. На початку чверті N2 підопічні Ронена Гінзбурга завдяки результативності Рашарда Келлі та Роналда Марча ще більше збільшили свій гандикап. На велику перерву команди пішли за комфортних для українського клубу «+13».

Після великої перерви у дебюті третьої чверті результативність суперників упала до мінімуму. «Прометей» тримав суперника на дистанції, однак своїм ривком 8:0 в останні півтори хвилини чверті «ВЕФ Рига» залишив собі шанси на перемогу.

На 34-й хвилині найкращий латвійський клуб взагалі скоротив своє відставання до мінімуму – 53:54. Градус інтриги дійшов до точки кипіння. Наприкінці поєдинку все-таки позначився величезний досвід «Прометея» вигравати клатчі та просто високий клас команди. Нехай і ціною величезних зусиль, «титани» зуміли перемогти з рахунком 70:66.

Латвійсько-Естонська баскетбольна ліга. 29 жовтня.

Прометей – ВЕФ Рига – 70:66 (28:19, 12:8, 12:18, 18:21)

Прометей: Кін (22), Марч (9), Ткаченко (8), Сидоров (6), Балвін (4+9 підбирань), Липовий (3+6 підбирань).

(6)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце