КНИШ: «Для Полісся кожний наступний матч є найважливішим»

Житомиряни зберегли друге місце в УПЛ

405
0
ФК Полісся. Володимир Книш

Асистент головного тренера «Полісся» Володимир Книш поділився враженнями від матчу із «Зорею» (1:0).

«В кожній грі є моменти, які виходять добре. Щось не дозволяє зробити суперник. Сьогодні щось краще виходило в першому таймі, але були і хороші моменти у другому.

Були, звісно, і проблеми, які ми побачили. Після гри ми ще раз детально розкладемо по поличках, будемо працювати далі і виправляти те, що не вийшло. Потрійна заміна в перерві була викликана різними причинами, бо, наприклад, для Лукаса Тейлора — це перша гра в старті і ми зрозуміли, що в другому таймі йому буде важче, Шаповал в хороших кондиціях, але має мало ігрової практики, тому йому може бути важко. Тому вийшли ті, хто мав трохи більше ігор і зараз в тонусі.

«Зоря» теж добре грає на м'ячі, тому нам теж потрібно було посилюватись. Скажу, що в хлопців непогано в вийшло. Ми не дивимось в таблицю, але я скажу, що на настрій команди такі перемоги впливають. Попереду важливі ігри, але для нас кожна наступна гра — найголовніша. От, наприклад, сьогодні — була найголовніша гра. Тепер найголовніша — наступна. Так налаштовуватись легше і правильніше, бо дурень думкою багатіє, а треба йти крок за кроком», — наводить слова Володимира Книша офіційний сайт «Полісся».

Нагадаємо, що перемога над «Зорею» допомогла «Поліссю» зберегти друге місце в таблиці УПЛ з 25 очками.