Анатолій відбив пенальті, але пропустив необов'язковий гол між ніг

3253
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін

У матчі 9 туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» не втримала перемогу в домашній зустрічі з «Каза Пія» (1:1).

«Орли» відкрили рахунок на 44-й хвилині, суперники зуміли відігратися на 81-й.

Український воротар «Бенфіки» Анатолій Трубін вийшов із перших хвилин і зумів відбити пенальті на 54-й хвилині. На жаль, пізніше українець врятувати не зміг, пропустивши м'яч між ніг із гострого кута.

«Бенфіка» зрівнялася за очками зі «Спортингом» і за додатковими показниками навіть вийшла на перше місце, але в «зелено-білих» у понеділок матч цього туру проти «Боавішти». Також на три очки відстає «Порту», який у цьому турі теж ще не грав.