| Оновлено 28 жовтня 2023, 21:22
1683
2

Прометей виграв і у другому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Підопічні Андрія Левченка дуже близькі до того, щоб вийти до наступного етапу турніру

1683
2
CEV

В австрійському Інсбруку сьогодні чемпіон України з волейболу дніпровський «Прометей» провів свій другий матч першого раунду кваліфікації чоловічої Ліги чемпіонів. Його суперником цього разу був фінський клуб «Форд Леворанта» із міста Састамалу. Нагадаємо, що напередодні українці завдали поразки господарям майданчика команді «Хіпо Тіроль» з рахунком 3:1.

У суботу підопічним Андрія Левченка довелося зіграти п'ять партій. У перших двох сильнішими були фінські волейболісти 25:19 та 25:21. Але наша команда виявила волю до перемоги і у третій партії змогла зламати опір суперників, вигравши 29:27. Потім «Прометей» зрівняв рахунок, взявши четвертий сет 25:20 і на тай-брейку переміг 15:13.

Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки
Перший кваліфікаційний раунд. Група 3
29 жовтня. Інсбрук (Австрія)
«Форд Леворанта» (Састамала, Фінляндія) – «Прометей» (Дніпро, Україна)

2:3 (25:19, 25:21, 27:29, 20:25, 13:15)

Тепер у «Прометея» стало 5 очок за двох перемог і вони дуже близькі до того, щоб в підсумку посісти одне з двох перших місць, що дають право на вихід у другий раунд кваліфікації. Трохи згодом на майданчик вийдуть команди «Хіпо Тіроль» (Австрія) та «Драїсма-Динамо» з Нідерландів.

В заключний ігровий день у неділю 29 жовтня «Прометей» зіграє з нідерландськими волейболістами.