Попередження: Солдат, 22, Вітенчук, 40, Твердохліб, 66 – Шевченко, 18, В. Шарай, 27, Яго, 79, Балан, 88

Вилучення: В. Шарай, 90+1 (друге попередження)

«Минай»: Бандура – Нємчанінов, Ю. Кравчук, Мельник (Вишневський, 46), Солдат – Вітенчук – Гечев (Рогозинський, 37), Твердохліб, Кораблін (Петько, 37), Одарюк (Ременяк, 83) – Гунічев (Панасенко, 61).

Запасні: Кемкін, Ольховий, Демиденко, Дмитрук, Голуб, Ралюченко.

«Верес»: Когут – Шевченко, Курко, Кучеренко, Балан – Кухарук, Жуліо Сезар – В. Шарай, Яго (Блізніченко, 86), Шестаков – Марусич (м68).

Запасні: Паст, Вовченко, Годя, Кльоц, Ковалюк, С. Шарай, Кучеров, Гакман, Світюха.

29 жовтня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

29 жовтня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ВИЛУЧЕННЯ! Другу жовту отримав Шарай за підкат проти суперника на правому фланзі оборони.

29 жовтня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

29 жовтня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Поштовх у спину проти Твердохліба в центрі поля від Балана.

29 жовтня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

На заміну Яго вийшов Блізніченко.

29 жовтня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Ременяк дограватиме замість Одарюка.

29 жовтня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Удар Одарюка низом із правого флангу штрафного забрав до рук Когут.

29 жовтня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Відмахнувся від суперника Яго на правому фланзі атаки.

29 жовтня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Зустрічні темпи почались у нашій грі.

29 жовтня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Кухарук спрямував подачу кутового з лівого флангу на голову супернику.

29 жовтня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Бандура забрав до рук закручений удар низом із лівого флангу штрафного від Шевченко.

29 жовтня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Марусича поміняли на Гайдучика.

29 жовтня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Твердохліб відверто потягнув за корпус Яго на правому фланзі захисту.

29 жовтня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Балан виконав передачу з правого флангу, але спрямував м'яч до ніг супернику.

29 жовтня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Панасенко дограватиме замість Гунічева.

59’

МОМЕНТ! Із лінії воріт вибив м'яч Марусич, коли Вишневський на дальній замикав подачу кутового з правого флангу.

29 жовтня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Шарай пролетів лівим флангом контратаки до штрафного, де не переграв Бандуру ударом у дальній кут.

29 жовтня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Когут не без проблем парирував у бік від себе постріл Вишневського здалеку з лівого флангу.

29 жовтня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ШТАНГА! Кухарук завершив вихід до контратаки лівим флангом, після відбирання в Солдата, ударом у ближній каркас воріт із межі штрафного.

29 жовтня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Минай дав кілька свічок над чужим штрафним, але де удар?

29 жовтня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Мельника на другий тайм вийшов Вишневський.

29 жовтня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 жовтня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

29 жовтня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

29 жовтня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Мельнику дали по голові в боротьбі перед штрафним його команди.

29 жовтня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Вітенчук зіграв у підкаті проти Кухарука на правому фланзі оборони.

29 жовтня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Замість Гечева вийшов Рогозинський.

29 жовтня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Замість Корабліна вийшов Петько.

29 жовтня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ПОПЕРЕЧИНА! Твердохліб із гострого кута на лівому фланзі штрафного пробив точно у верхній каркас воріт.

29 жовтня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Кучеренко м'яко пробив здалеку з правого флангу, але Бандура забрав м'яч до рук.

29 жовтня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Бандура потягнув два послідовних удари від Шарая та Шевченка з лівого флангу штрафного.

29 жовтня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Шарай попереджений за фол на правому фланзі атаки проти Вітенчука.

29 жовтня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Шестаков перелетів через Нємчанінова на правому фланзі штрафного, проте арбітри фолу не дали.

29 жовтня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Солдат не дав Шевченку розвернутись повз себе на правому фланзі оборони.

29 жовтня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Вище воріт подав Кораблін із лівого флангу штрафного.

29 жовтня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Шевченко на лівому фланзі захисту збив Твердохліба.

17’

Подача Шевченка з лівого флангу на дальній бік штрафного завершилась ударом Балана зльоту над воротами.

29 жовтня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Розпочали завзято, а зараз – грають повільно.

29 жовтня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Шарай прострілював із лівого флангу на Марусича, але суперники перехопили.

29 жовтня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Одарюк запустив невдалу передачу з правого флангу.

29 жовтня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

ШТАНГА! Шарай із передачі Яго із швидкого штрафного пробив із пів кола перед чужими володіннями точно в Бандуру, після чого м'яч полетів у ліву стійку.

29 жовтня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Постійно якісь дрібні зіткнення поміж гравцями.

29 жовтня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! У сітку із зовнішнього боку поцілив Шестаков ударом із правого флангу штрафного.

29 жовтня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Точно в Бандуру в центрі воріт поцілив Марусич на завершення подачі з лівого флангу.

29 жовтня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Заблоковано в аут простріл Гечева з лівого флангу.

29 жовтня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Не вдалась подача зі штрафного Минаю з глибини поля.

29 жовтня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

29 жовтня о 12:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 жовтня о 12:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 жовтня о 12:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 29-го жовтня, відбудеться поєдинок 12-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться закарпатський «Минай» і рівненський «Верес». Матч відбудеться в с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», початок о 13:00.

Битва аутсайдерів відкриватиме черговий день УПЛ і не варто дивитися зверхньо на протистояння «Миная» і «Вереса». Їм уже точно втрачати нічого, і якщо команда Володимира Шарана і тут програє, то про будь-який героїчний порятунок можна буде поступово забувати. У всякому разі – під керівництвом нинішнього керманича. Не краща ситуація й у Сергія Лавриненка, колективу якого також можна багато за що кпиняти через невидатну гру.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Верес».