Скандал. Суддя не зарахував чистий гол у ворота Жирони? Рафа Бенітес у шоці

Повтори показали, що воротар господарів поля сам випустив м'яч із рук

5080
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Рафа Бенітес

27 жовтня відбувся матч 11-го туру Ла Ліги, в якому Жирона обіграла Сельту (1:0).

Єдиний гол 90+1 хвилині забив Янхель Еррера.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов в основу і провів на полі 67 хвилин. Вінгер Віктор Циганков вийшов на заміну на 79 хвилині.

Скандал стався на 83-й хвилині. Суддя не зарахував гол гостей, побачивши фол в атаці на голкіпері. Однак повтори показали, що воротар Жирони сам випустив м'яч із рук. Коуч Сельти Рафа Бенітес був у шоці після такого рішення.