Україна – Алжир – 9:1. Хет-трик Слінкіна, три автоголи. Відео голів і огляд

Дивіться відеоогляд матчу 1-го туру чемпіонату світу з міні-футболу

1622
0
Суспільне

26 жовтня о 17.30 відбувся поєдинок 1-го туру чемпіонату світу з міні-футболу, в якому зустрілися збірні України та Алжиру.

Чемпіонат світу проводиться на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 26 жовтня до 4 листопада.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перша половина гри вийшла сумбурною. Україна пропустила першою, але Дмитро Бровко зі штрафного зрівняв ситуацію – 1:1 після першого тайму.

А у другій 25-хвилинці збірна України розігралася та сумарно відвантажила суперникам 9 м'ячів (9:1). Хет-трик оформив Андрій Слінкін, ще три голи гравці збірної Алжиру забили у свої ворота.

Далі у групі C Україна зіграє проти Таїланду (28 жовтня) та Чехії (30 жовтня). До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі збірні з кожної із 8 груп.

ЧС-2023 з міні-футболу

1-й тур, 26 жовтня, ОАЕ

Україна – Алжир – 9:1

Голи: Дмитро Бровко, 9, Буракба, 29 (автогол), Реджемі, 32 (автогол), 38 (автогол), Ігор Кострома, 40, Микита Вовченко, 42, Андрій Слінкін, 44, 47, 48 – Ідрісі, 8.