Друга перемога у Єврокубку. Прометей здолав Цедевіту Олімпію

Український клуб провалив першу чверть, але згодом виправив ситуацію

2741
5
БК «Прометей»

У середу, 25 жовтня, у поєдинку баскетбольного Єврокубку зустрілися український «Прометей» та словенська «Цедевіта Олімпія». Матч відбувся на арені "Стожице" (Любляна, Словенія).

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Першими змогли відзначитися гравці української команди – Липовий закинув триочковий. Дві хвилини гості вели у рахунку. Однак потім гравці «Цедевіти Олімпії» почали стабільно набирати очки. У підсумку господарі виграли першу чверть з досить комфортною перевагою – 26:18. На старті другої чверті словенська команда також діяла краще за українську. Після двох ігрових хвилин перевага господарів досягла 10 очок – 30:20. З цього моменту почався ривок «Прометея». Українська команда виграла другу чверть з перевагою у 10 очок та пішла на перерву лідером.

Третій ігровий відрізок «Прометей» також провів впевнено та результативно. Цю десятихвилинку команда виграла скромніше – з перевагою у 5 очок. На початку четвертої чверті «Цедевіта Олімпія» змогла скоротити відставання до двох очок. Після цього «титани» знову пішли у відрив і у підсумку святкували перемогу.

«Прометей» у цьогорічному Єврокубку здобув дві перемоги та зазнав двох поразок. «Цедевіта Олімпія» поки що не вигравала.