Георгій СУДАКОВ: «Емоції від нового тренера позитивні, всі були вражені»
Півзахисник гірників задоволений новим тренером
![Георгій СУДАКОВ: «Емоції від нового тренера позитивні, всі були вражені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648565.jpg)
21-річний півзахисник донецького «Шахтаря» Георгій Судаков напередодні матчу Ліги чемпіонів з «Барселоною» висловився про новоспеченого головного тренера команди Маріно Пушича.
«Емоції від нового тренера позитивні, всі були вражені. Це хороша та позитивна людина. По тих ідеях, які він нам дав за 15 хвилин, ми зрозуміли його стиль футболу. За 15 хвилин зрозуміли більше, ніж за 3 місяці до цього. Сподіваюся, що попереду у нас дуже хороший шлях. Віримо в це. З боку футболістів є повна довіра до нового тренера. Сподіваюся, ми досягнемо з ним успіху», – сказав Судаков.
Уже завтра, 25 жовтня, у матчі 3-го раунду групового етапу ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» зіграє на виїзді з каталонською «Барселоною». Початок матчу запланований о 19:45 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696131.jpg)
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696131.jpg)
Тарас Михавко зацікавив клуб із Бремена
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696078.jpg)
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696078.jpg)
Український воротар поки не визначився з майбутнім
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
вообще лично я считаю, что попытки футболистов ходить к президенту и жаловаться на тренера надо пресекать на корню. Никогда и ни к чему хорошему это не приведет.
Тренер руководитель и он отвечает за результат перед менеджментом, а те перед хозяином.
А футболисты должны выполнять указания тренера согласно своих обязанностей по контракту.
Некорректно так и правда...
З іншого боку, йожику йожиковичу пойнятно, що всі вражені: 3 матчі - 3 різні тренери. Мабуть, це рекорд.