Андрій ФІРМАН: «Моя італійська на рівні української. Може, ліпша»
Півзахисник «Ювентуса» U-19 – про адаптацію в Італії
![Андрій ФІРМАН: «Моя італійська на рівні української. Може, ліпша»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648416.jpg)
Український півзахисник італійського «Ювентуса» U-19 Андрій Фірман розповів про те, як призвичаювався до Італії, куди переїхав в 11 років.
«Коли я приїхав, то думав, що буде важко. Я ж не знаю нічого і нікого. З ким говорити, а головне – як? Я ж не знаю мови. Але мама одразу записала мене в такий центр, де дітки вчаться та граються, ніби садок. Тоді дуже допомогла школа. Ми не хотіли йти в школу для іноземців, тож я вчився з італійцями. Перші місяці було важко, а потім, десь через пів року, я вже добре розмовляв – недосконало володів, але італійців розумів, а вони мене.
Моя італійська, певно, на рівні української. Може, навіть ліпша. Я щодня розмовляю нею, тож добре виходить. Всі кажуть, що навіть акценту не чути, роблять мені компліменти», – сказав Фірман.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Усик назвав переможця гіпотетичного мегафайту Ф'юрі – Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696036.jpg)
![Усик назвав переможця гіпотетичного мегафайту Ф'юрі – Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696036.jpg)
Олександр вважає, що ЕйДжей був би сильнішим за Тайсона
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)