| Оновлено 22 жовтня 2023, 22:40
702
0

Прометей здобув другу перемогу в чемпіонаті України

Попереду у підопічних Андрія Левченка найважливіші матчі кваліфікації до Ліги чемпіонів

702
0
ПВЛУ

У Чернівцях у неділю завершилися поєдинки першої частини стартового туру чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі. Решта матчів цього туру відбудеться вже у листопаді.

А сьогодні свою другу перемогу в турнірі здобули чинні чемпіони країни волейболісти дніпровського «Прометея». У чотирьох партіях підопічні Андрія Левченка обіграли «Буревісник-ШВСМ» із Чернігова. У переможців одразу чотири гравці за набраними очками подолали позначку у десять очок – Дмитро Янчук (17), Іван Кривобок (16), Дмитро Шаповал (13), Олександр Гладенко (12). У складі суперників 12 очок набрав Ярослав Савків.

Першу перемогу здобули бронзові призери попереднього чемпіонату гравці харківської «Юракадемії». З рахунком 3:0 вони завдали поразки ВК «МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос» із Вінниці. У харків'ян 11 очок набрав Віталій Сухінін, а у вінницькій команді найкращим був Михайло Якушенко (17 очок).

Чемпіонат України з волейболу. Сезон 2023-2024 років. Суперліга. Чоловіки
Чернівці. Перший тур. 22 жовтня

«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Прометей» (Дніпро)
1:3 (25:23, 13:25, 14:25, 16:25)

«Юракадемія» (Харків) – ВК «МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос» (Вінниця)
3:0 (30:28, 25:23, 25:20)

Турнірне становище команд зараз таке:

Матчі першого туру будуть дограні у період з 10 по 12 листопада. А до цього «Прометей» зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів з 27 по 29 жовтня, а ще два українські клуби «Епіцентр-Подоляни» та «Житичі-Полісся» виступлять у попередньому раунді Кубку ЄКВ – 26 жовтня, 1 та 2 листопада.