ВІДЕО. Яскравий матч у Ла Лізі. Довбик оформив дубль за Жирону

Форвард відзначився наприкінці першого тайму

29385
22
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

У матчі чемпіонату Іспанії «Жирона» – «Альмерія» гол у складі господарів забив український форвард Артем Довбик.

Спершу Артем зробив рахунок 2:2 наприкінці першого тайму, завершивши зусилля команди з камбеку. Жирона до 24-ї хвилини програвала аутсайдеру 0:2, але відіграла два голи.

А потім Артем забив на 43-й хвилині, оформивши дубль (3:2). Зустріч завершилась з рахунком 5:2.

Для Довбика це четвертий і п'ятий голи цього сезону Ла Ліги. Віктор Циганков пропускає матч через травму.