Шорт-трек, Кубок світу. Китай виграв мікст після спірного рішення судді

Рефері Харольд Янссен призначив рестарт після падіння на останньому колі

226
0

Четвірка з Китаю Гун Лі, Лю Шаоан, Лю Шаолінь та Цзан Йіцзе стала переможцями першого етапу Кубка світу 2023/24 у змішаній естафеті.

У фінальному забігу не обійшлося без спірного рішення рефері Харольда Янссена. На останньому колі зіткнулися та впали спортсмени з Китаю та Південної Кореї, які вели боротьбу до падіння, чим змогла скористатися команда Італії. Проте нідерландський арбітр ухвалив рішення про повторний забіг, хоча раніше в індивідуальних змаганнях вже були масові падіння на останніх колах, у тому числі й у фіналах, які не призводили до рестартів.

У повторному забігу знову за перемогу боролися китайці та корейці, але цього разу обійшлося без падінь. Китай виграв, Корея друга, Італія – третя. Не обійшлося і без пенальті, який отримала четвірка із Польщі за неправильно проведену заміну.

Українська четвірка Ксенія Адаменко, Єлизавета Сідьорко, Олег Гандей та Данило Федоренко класифікована на підсумковому 11-му місці, здобувши 24 очки у залік Кришталевого глобуса.

Кубок світу з шорт-треку, 1 етап

21 жовтня, Монреаль, Канада, «Моріс Рішар»

Змішана естафета

1. Гун Лі, Лю Шаоан, Лю Шаолінь, Цзан Йіцзе (Китай)
2. Кім Гіль Йі, Кім Гун У, Со Йі Ра, Сім Сук Хі (Південна Корея)
3. Кьяра Бетті, Аріанна Сігель, Томас Надаліні, П'єтро Сігель (Італія)

11. Ксенія Адаменко, Єлизавета Сідьорко, Олег Гандей, Данило Федоренко (Україна)

(1)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Куртуа або Кепа. Лунін точно не зіграє у наступному матчі Реала у Ла Лізі?
Футбол | 02 травня 2024, 04:34 3

Найближчим часом Карло Анчелотті вирішить, хто гратиме проти «Кадіса»