0

Шорт-трек. Десмет та Хван перемогли на 1000 м першого етапу Кубка світу

Ханна Десмет та Хван Де Хен виграли перше золото в Монреалі

Getty Images/Global Images Ukraine. Ханна Десмет

Бельгійська шорт-трекістка Ханна Десмет та кореєць Хван Де Хен стали переможцями першого етапу Кубка світу 2023/24 на дистанції 1500 метрів.

У фіналі жіночих змагань Десмет на початку останнього кола знайшла можливість для успішної атаки проти південнокорейської спортсменки Кім Гіль Йі на початку останнього кола, ефектно обійшла її, змістившись усередину траси, а потім на останньому колі успішно довела забіг до своєї перемоги. Для бельгійки це третя у кар'єрі перемога на етапах Кубка світу. Серед українських спортсменок найкращою стала Світлана Репецька, яка класифікована 29-ю, а Уляна Дуброва посіла підсумкове 34 місце.

У змаганнях чоловіків на цій дистанції був близьким до перемоги молодший брат Ханни Десмет Стейн. Однак, на відміну від сестри, у фіналі він не зміг впоратися з чинним Олімпійським чемпіоном на цій дистанції Хваном Де Хеном. А третім став латиш Рейніс Берзіньш, який також боровся за перемогу і на фініші програв Стейну Десмету 0.04 секунди. Найкращий серед українців Тимофій Хохелько класифікований 48-м, а Ярослав Морозов – 51-м.

Кубок світу з шорт-треку 2023/24, 1 етап

21 жовтня, Монреаль, Канада, «Моріс Рішар»

1500 м, чоловіки

1. Хван Де Хьон (Південна Корея)