22 жовтня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Кияни атакують, дныпряни впевнено захищаються.

22 жовтня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Волинець відбиває на кутовий сильний дальній удар Бражка!

22 жовтня о 18:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміна в Динамо.

Царекно замість Ваната.

81’

Динамівці атакують, Тимчик після переведення Шапаренка скидав на дальню, а там нікого не було.

22 жовтня о 18:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Заміна в Дніпра-1

Каплієнко міняє Кравця, в якого пошкодження.

22 жовтня о 18:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Момент!

Дніпряни вибігли зліва в контратаку, Маркос Андре після пасу Рубчинського опинився перед Бущаном, але удар заблокував Дубінчак.

22 жовтня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Волинець зіграв на виході невпевнено, але динамівці цим не скористалися.

22 жовтня о 18:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

На Беніто фолили, арбітр не відреагував, а потім дав Беніто фол за емоції.

22 жовтня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Заміни в команд.

Каьаєв замість Волошина, Беніто замість Шепелєва, Шапаренко замість Андрієвського, Маркос Андре міняє Філіппова.

22 жовтня о 18:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміна в Дніпра-1.

Гуцуляк поступився місцем на полі Танчику.

22 жовтня о 18:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Андрієвський вирішив пробити метрів з 40. Удар відчаю?

22 жовтня о 18:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Момент!

Після скидки Тимчика Волошин справа бив і після рикошету м'яч пролетів мимо дев'ятки!

22 жовтня о 18:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Момент!

Піхальонок з відскоком від газону бив у правий нижній кут, Бущан з труднощами відбив!

22 жовтня о 18:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Момент!

Ванат в штрафному Динамо зачепився за м'яч, скинув Буяльському, а той з лінії штрафного пробив мимо лівої штанги!

22 жовтня о 18:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Шепелєв зачепив ліктем обличчя Рубчинського.

22 жовтня о 18:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Динамівці в паніці виносять м'яч після досить простої ситуації в районі кутового прапорця....

22 жовтня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

А тим часом Довбик в Іспанії робить дубль за Жирону!

22 жовтня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Дубінчак замість Вівчаренка.

22 жовтня о 18:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

22 жовтня о 17:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

22 жовтня о 17:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Сарапій в підкаті заблокував удар Ваната зліва!

22 жовтня о 17:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Небезпечно!

Після навісу спрва Сарапій вирішив бити в стрибку з розвороту високо піднятою ногою, але Бущан спіймав м'яч.

22 жовтня о 17:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Неспішна атака Дніпра-1 все одно закінчилася кутовим для гостей. Чотири хвилини додано.

22 жовтня о 17:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Небезпечно!

Тимчик прострілив справа, Волинець відбив перед собою і Бабенко розрядив ситуацію, вибивши м'яч подалі.

22 жовтня о 17:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Гуцуляк полетів в небезпечний підкат і отримав попередження.

22 жовтня о 17:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Цікаво!

Якби динамівці не залізли б в офсайд, гол би зарахували б, а так арбітр свиснув офсайд після повтору.

22 жовтня о 17:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Тамі і два гравці Динамо в офсайді були. Все заплутано.

22 жовтня о 17:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Дивляться повтори арбітри. Можливо, там була гра рукою у Філіппова.

22 жовтня о 17:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Після навісу Сирота відправив м'яч у ворота, але арбітр зафіксував гру рукою Шепелєва.

22 жовтня о 17:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Сарапій еа правому фланзі збив Шепелєва, котрий проскочив мимо нього.

22 жовтня о 17:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Динамівці атакують, але надто інертно.

22 жовтня о 17:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Сарапій зупиняє атаку Динамо.

22 жовтня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Рубчинський далеко відпуств м'яч і в підкаті врізався у супернка біля свого штрафного.

22 жовтня о 17:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Динамо не може перейти центр поля, Дніпро-1 високо пресингує.

22 жовтня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Довгий розіграш м'яча гостями закінчився втратою м'яча Лєднєвим.

22 жовтня о 17:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

ГГГГГООООЛЛЛЛЛ!!!!!!

Жах, а не оборона. Філіппов справа ввійшов у штрафний Динамо, пішки, не поспішаючи, віддав короткий пас Гуцуляку, котрий за пасивності захисту між ніг Попову поклав низом у лівий кут воріт Бущана метрів з тринадцяти.

22 жовтня о 17:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Простріл Тимчика справа вийшов у натовп гравців під воротами, нічого не вдалося створити.

22 жовтня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Небезпечно!

Після навісу Кравця Лєднєв з центра штрафного пробив головою в руки Бущану.

22 жовтня о 17:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Поки з м'ячем більше дніпряни, але нічого гострого створити не вдається.

22 жовтня о 17:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Ванат не зумів випередити Сарапія після закидання Бражка.

22 жовтня о 17:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Кравець невдало приймає м'яч в простій ситуації.

22 жовтня о 17:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

22 жовтня о 16:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

22 жовтня о 16:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 22 жовтня, відбудеться поєдинок 11 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Динамо» та «Дніпро-1». Гра пройде в Києві на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок – о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Дніпровська команда виглядає цього сезону після вильоту з трьох єврокубків далеко не такою сильною, як минулого року, але здатна потріпати нерви будь-кому. «Динамівці» за втраченими очками перебувають на першому місці, але щоб потрапити туди реально, треба виграти всі пропущені матчі, а з цим можуть виникнути проблеми, зважаючи на непереконливість виступів підопічних Луческу (виліт з єврокубків цього сезону теж є в їх пасиві). «Динамо» виглядає фаворитом, але що можна говорити про фаворитизм в цьогорічному вкрай непередбачуваному чемпіонаті?

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Динамо» – «Дніпро-1».