Прометей здобув переконливу перемогу над латвійською командою Лієпая

Слобожанський клуб переміг у матчі ЛЕБЛ з рахунком 103:70

1532
0
БК Прометей. Таі Одіасе

21 жовтня у Латвійсько-Естонській баскетбольній лізі відбувся домашній поєдинок для «Прометея» у Ризі з латвійським клубом «Лієпая».

«Титани», як завжди, потужно розпочали матч, зумівши вже у першій половині зустрічі впоратися зі спротивом суперника та забезпечити собі комфортну перевагу. Вони перевершили суперника за всіма кидковими показниками, боротьбі під щитами та руху м'яча. У перші 20 хвилин одразу 10 виконавців української команди відзначилися набраними балами. Варто відзначити Таї Одіасе, який поставив одразу кілька яскравих данків та загалом був найактивнішим гравцем матчу, набравши у цей вiдрiзок 10 очок та зробивши 5 підбирань.

Хоч третю чверть «Лієпая» розпочала жвавіше, «Прометей» все одно зумів обернути хід 10-хвилинки та довести її до своєї перемоги, лише збільшивши загальну перевагу. У заключній чверті «червоно-білі» спокійно завершили матч, встановивши на табло підсумковий результат – 103:70.

Латвійсько-Естонська баскетбольна ліга. 21 жовтня.

Прометей – Лієпая – 103:70 (26:15, 28:17, 27:21, 22:17)

Прометей: Одіасе (16), Келлі (15+9 підбирань), Липовий (15), Бобров (13), Сидоров (9), Ткаченко (7).