З левами не впоралися. Прометей поступився Лондон Лайонс у матчі Єврокубка

Слобожанці програли другий матч поспіль у євротурнірі

2965
1
БК Прометей

Слобожанський «Прометей» провів черговий матч Єврокубка, зустрівшись у Ризі з англійським «Лондон Лайонс».

«Титани» активно розпочали поєдинок і після ривка суперників тренерський штаб «левів» вже наприкінці другої хвилини змушений був взяти тайм-аут. Англійці зуміли налагодити свою гру, але кінцівка чверті залишилася за слобожанцями, які на першу перерву пішли з 11-очковою перевагою. У «титанів» справно залітали дальні кидки (п'ять «трьошек» за першу десятихвилинку), під кільцем впевнено почував себе Балвін.

Але в другій чверті в механізмі «Прометея» щось зламалося. «Леви» раз-по-раз справлялися з обороною слобожанців, а в атаці господарі почали занадто часто промахуватися. У результаті «+11» після першої чверті перетворилися на «-3» перед великою перервою.

У третій чверті проблеми у слобожанців продовжились, ще й Агада отримав четвертий персональний фол. «Леви» спіймали кураж та збільшили свою перевагу. У четвертій десятихвилинці здавалося, що лондонці впевнено доведуть матч до перемоги, але два поспіль дальні влучання Кіна подарували надію. За рахунку 85:88 Марч не використав відмінний шанс зрівняти результат, не влучивши три штрафні кидки. Таким подарунком «леви» скористалися сповна, черговим ривком забезпечивши собі перемогу.

Наступний матч Єврокубка «Прометей» проведе 25 жовтня. Слобожанців прийматиме «Цедевіта Олімпія».