Збірна України U-17 відвантажила 7 м'ячів Ліхтенштейну та вийшла у лідери

Підопічні Володимира Єзерського останній матч проведуть із Німеччиною

12501
1
YouTube

Юнацька збірна України U-17 розгромила однолітків із Ліхтенштейну у кваліфікаційному раунді Євро-2024 U-17.

На старті міні-турніру в групі 3 синьо-жовті поділили очки з фінами (2:2), а тепер зустрічалися з господарями з Ліхтенштейну. Гра проходила на стадіоні «Шпортпарк Ешен-Маурен» в Ешені.

Українці дуже швидко здобули комфортну перевагу. Спершу Степанов замкнув передачу партнера з лівого флангу, згодом Богданов переграв кіпера блискучим ударом з далекої відстані. На 21-й хвилині Степанов оформив дубль, замкнувши головою подачу Драгана зі штрафного. Перед перервою відзначився й сам Драган, реалізувавши пенальті.

У другому таймі Степанов оформив хет-трик, розібравшись у чужому карному майданчику. Також результативним ударом зі штрафного відзначився Гармаш, а Ухань відправив м’яч у порожні ворота після прострілу партнера.

У підсумку підопічні Володимира Єзерського впевнено взяли гору (7:0) та вийшли у лідери групи. У вирішальному матчі квартету 21 жовтня українці зіграють проти команди Німеччини U-17.

Кваліфікація Євро-2024 U-17. Група 3

1-й тур, 15.10.2023

• 13:00. Фінляндія – Україна – 2:2
  • 17:30. Німеччина – Ліхтенштейн – 6:0

2-й тур, 18.10.2023

13:00. Німеччина – Фінляндія – 1:1 (0:0)

17:30. Україна U-17 – Ліхтенштейн U-17 – 7:0 (4:0)

Голи: Степанов, 5, 21, 57, Богданов, 15, Драган, 45+2 (пен), Гармаш, 65, Ухань, 69.

Україна U-17: Петренко, Рибак (Бондар, 46), Третяк (Рябоконь, 68), Дігтярь (Данковський, 46), Стрільчук, Гармаш, Сорока (Озимай, 46), Драган, Денисов, Степанов, Богданов (Ухань, 46).

Ліхтенштейн U-17: Геб, Пекораро (Уз, 65), Нігг, Джорджетта, Верлінг, Росенке (Бальбуена, 85), Концетт (Шейдль, 54), Шульц, Бек (Лінгг, 85), Ло Руссо, Зекан (Ламперт, 54).

Попередження: Концетт, 26, Верлінг, 51.