ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ: «Чекаю голів не тільки від Довбика, а й від Судакова»
Екс-гравець збірної - про матч проти Мальти
![ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ: «Чекаю голів не тільки від Довбика, а й від Судакова»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/37/orig_647408.jpg)
Екс-гравець національної збірної України Юрій Шелепницький висловив свою думку щодо матчу відбору на Євро-2024 між Україною та Мальтою.
«Керманичам збірної треба більше довіряти своїм підопічним. Пам’ятати, що в обоймі не лише ті 11 футболістів, які виходять зі старту на поле, а ще шість-сім виконавців, на яких можна розраховувати. Ось і нинішньому головному тренеру Сергію Реброву слід сьогодні підсилити гру найближчим резервом. Повірте, незамінних не буває, зрештою, навіть лідери можуть утомлюватися.
Думаю, розпочнемо зі звичної схеми 4–2–3–1, усе ж, у мобільності наші переважають мальтійців, і, скориставшись простором, треба постаратися швидко відкрити рахунок. Якщо цей задум не спрацює, то, оскільки господарі гратимуть від оборони, переходити за позиційного наступу на гру з трьома форвардами. На тлі мальтійців виконавча майстерність українців вища, і це рано чи пізно повинно забезпечити результат. Чекаю забитих м’ячів не тільки від Довбика, а й від Судакова, що відкрив рахунок у Празі з македонцями», – сказав Шелепницький.
Гра України проти Мальти розпочнеться о 21:45 за київським часом. Нагадаємо, у таблиці групи С збірна України посідає 3-тє місце з 10 очками. Мальта йде на 5-й позиції, маючи 0 пунктів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696125.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696125.jpg)
У фіналі Іспанія U-19 завдала поразки Франції U-19 з рахунком 2:0
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)
![ВІДЕО. Усик зайшов у роздягальню до Чісори після бою проти Джойса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695997.jpg)