БК Дніпро розгромив Київ-Баскет та здобув 4 перемогу поспіль

Відбувся завершальний матч ігрового дня у Суперлізі

536
0
ФБУ.

Сьогодні, 17 жовтня відбувся черговий ігровий день регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги України.

У київському баблі «Дніпро» без труднощів переміг місцевий «Київ-Баскет» з рахунком 91:73.

Ключовою стала друга чверть матчу, в якій «Дніпро» з +6 довів свою перевагу до 18 очок. В першу чергу це вдалось зробити за рахунок швидкого переміщення м’яча, в результаті чого гравці отримували можливість вільних кидків. У підсумку 10 точних триочкових за першу половину.

Після великої перерви гра вирівнялась, обидві чверті другої половини матчу завершились з рівним рахунком, хоча в останній десятихвилинці «Київ-Баскету» вдався ривок і вони скоротили своє відставання з 20 до 10 очок, але «Дніпро» швидко повернув собі комфортну перевагу і довів гру до перемоги.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат, 17 жовтня

Київ-Баскет Дніпро 73:91 (17:23, 14:26, 18:18, 24:24)

Київ-Баскет: Хаймон 8 + 7 підбирань, Ожегов 2, Кінгсбі 34 + 5 передач, Заплотинський 4 + 5 підбирань, Байнум 13 + 6 підбирань – старт; Стародуб 7, Іванов 3, Стецюра 2, Когут 0, Фреш-Стаханов 0, Юрченко 0.

Дніпро: Бондарчук 7, Тимофеєнко 12 + 8 підбирань – 5 втрат, Закурдаєв 16 + 7 передач, Загреба 0, Горобченко 11 + 6 підбирань + 11 передач – старт; Тарасенко 25 + 5 підбирань + 4 передачі, Сорочан 10, Сипало 6 + 6 підбирань, Дубоненко 2, Джеріхов 2, Кочерга 0.