Капітан збірної Англії U-21: «Українці, ви в наших серцях, ми усі з вами»
Харві Елліотт підтримав Україну
![Капітан збірної Англії U-21: «Українці, ви в наших серцях, ми усі з вами»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647384.jpg)
20-річний півзахисник «Ліверпуля» та молодіжної збірної Англії U-21 Харві Елліотт привітав українців з перемогою у матчі відбору на Євро-2025 (3:2).
«Українці грали чудово протягом всього матчу та заслужили перемогу. Атмосфера була чудовою, навіть у такий час українці знайшли можливість підтримати свою команду. Ми всі з ними та будемо стояти за Україну. Ви знаєте, що «Ліверпуль» з вами. З українцями. «You will never walk alone». Ви в наших серцях, і я сподіваюсь, ви пройдете через все. І як я казав – ми усі з вами», – сказав півзахисник.
Після трьох матчів відбору українська молодіжка вийшла у лідери групи F. Наступний матч підопічні Унаї Мельгоси проведуть 17 листопада проти однолітків з Люксембургу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695998.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695998.jpg)
Олександр підтримував Дерека в бою з Джо
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696108.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696125.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696125.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/35/thumb_447181.jpg)
![Андрей Залищук](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/35/thumb_447181.jpg)
![](/images/smiles/drink.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344261.jpg)
![valerafan1](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344261.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/48/thumb_449692.png)
![Алекс 19](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/48/thumb_449692.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/42/thumb_368484.jpg)
![inspekcha85](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/42/thumb_368484.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![Владислав Рейский](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![NikoKam1969](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/67/thumb_453483.png)
![Микола Захарченко](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/67/thumb_453483.png)