Фінляндія U-17 – Україна U-17 – 2:2. Курйозний автогол. Відео голів і огляд

Дивіться відеоогляд матчу 1-го туру кваліфікації Євро-2024 U-17

674
0
УАФ

Юнацька збірна України U-17 розпочала боротьбу в кваліфікаційному раунді Євро-2024 U-17 матчем із Фінляндією U-17 (2:2)

Підопічні Володимира Єзерського виступають у групі 3 разом із Німеччиною, Фінляндією та Ліхтенштейном. Останній є господарем міні-турніру. В містечку Трізен на стадіоні «Шпортплац Блуменау» Україна зустрічалася з Фінляндією.

Перший тайм пройшов за ігрової переваги суперників, які завдали п'ятьох ударів по воротах українців, один з яких прийшовся в площину. Синьо-жовті відповіли лише одним ударом. Але зусилля обох команд успіхом не увінчалися, забитих м'ячів не було.

А от по перерві підопічні Володимира Єзерського дещо активізувалися й на 67-й хвилині відкрили рахунок. Назар Бондар відгукнувся на поперечну передачу з лівого флангу й замкнув дальню стійку (1:0).

Утім, радість українців була недовгою. Уже за три хвилини Матіас Сілтанен пробив із меж штрафного майданчика, і голкіпер не врятував команду (1:1).

А ще за шість хвилин фіни вийшли вперед. Тойво Меро наважився на удар із дальньої відстані і влучив прямісінько у верхній кут воріт (2:1).

Попри це, українська збірна змогла врятувати матч. Щоправда, не без допомоги суперників. На 87-й хвилині Іларі Кангасніємі головою зрізав м'яч у власні ворота (2:2).